İnteraktif Oyun Grupları Tanıtım

İnteraktif Oyun Grupları Tanıtım

Ç Çağımızın getirisinde, çocuklarımız dijial ortamlarda vakit harcamayı daha çok seviyorlar. Gün içerisinde çocuklarımız bilgisayar, telefon veya tabletlerde oyun oynamayı veya sosyal platformlarda vakit harcamayı çok sever hale geldiler.

Parklar ve oyun alanları için tasarlamış olduğumuz interaktif oyun grupları klasik oyun alanlarının dışına çıkarak cezbedici ve daha eğlenceli bir oyun grubu sunuyor.

Anne ve babalar ise bu durum karşısında çok da tepkili sayılmazlar çünkü bu duruma onlar teşvikte bulunuyor. Haklı sebebi olarak gördükleri konu ise sokakların eskisi kadar güvenilir olmadığı yönünde. Peki ebeveynlerimizin bu tutumunu ve çocuklarımızın edinmiş olduğu içine kapanıklık alışkanlığını nasıl yeneriz ve çağımızı aslında olması gerekli hale nasıl getiririz ? Bu sorudan yola çıkarak çocuklarımıza parkları sevdirmeyi amaçladık. Onların istediklerini farklı aktivitelerle koşarak, eğlenerek ve eğiterek yaşamalarını istedik. İnteraktif serisi çocukların aynı zamanda ebeveynlerle birlikte oynayabilecekleri ilk oyun gruplarındandır. Geleceğimizin mimarisi olan çocuklarımızın gerçek hayata olan bağlılıklarını eğlenceli hale getirerek onları ebeveynleri ile birlikte parklara davet ediyoruz..

Proje Tarihi

15/10/2016

Kategori

Web & Uygulama Çözümleri