Biz Kimiz ?

İşletmenizin büyümesine yardımcı olmak bizim işimiz

Mentor Bilişim idialist üç yazılım mühendisi tarafndan 2015 yılında kurulmuştur. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından aldıkları destek ile Gazi Teknopark binasında ilk ofislerini açmışlardır. Çeşitli firmalarla Ar-Ge faaliyetleri yürüterek ürünlerini 2016 yılında piyasaya çıkararak Ankarada, salt yazılım, elektronik devre kartları tasarımı ve üretimi ile kendinden söz ettirmişlerdir.

Biz, dünya çapında, bütün parçaları bir araya getirerek dijital pazarlamaya hayat veriyoruz. Bunu, markaların öncü kalabilmesi için gerekli bağlantıları oluşturup ve günümüz dünyasında şirketlere somut avantajlar sağlayarak yapıyoruz." Sloganı ile müşteri memnuniyetine de önem vererek sağlam adımlarla sektörde yerlerini almaktadır.

Yüksek Performans

Tamamlanmış Dizaynlar

Başarıyı

Hakeden

Projeler

Araştırma Geliştirme

Faaliyetleri

Mutlu
Sonuçlanan

İşler

İdeallerimiz ile herzaman daha uzağa.

Her zaman imkansız olanı elde etmeye..

MİSYONUMUZ

Alanında uzman bir ekip oluşturarak yazılım konusunda mükemmel hizmeti müşterilerimize en hızlı şekilde sunmaktır. Bu doğrultuda,

>   Bilgi birikimimizi ve tecrübelerimizi, güncel teknoloji ve uygun maliyetli çözümler ile birleştirerek firmalara bilgi işlem konusunda gerekli alt yapı, danışmanlık ve destek hizmetlerini sağlıyoruz.

>   Müşterilerimizin istediği kalite ve standartlara uygun, yüksek teknolojili yazılım ve bilişim çözümleri üretmek için yeni yöntemler geliştiriyoruz.

>   Hem müşterilerimize hem de çalışanlarımıza ortak değer verme bilinciyle çalışarak motivasyonu yüksek, başarı odaklı, markasına bağlı ve gönülden çalışan bir ekip oluşturuyoruz.

>   Her zaman daha iyisini yapmak, farklı olmayı başarabilmek, tercih edilir olmak ve sürdürülebilir başarılar elde etmek istiyoruz. Sadece hizmetlerimizle değil, işimize olan yaklaşımımız ile de yenilikçiyiz.

>   Hem ekip içinde birbirimizle hem de müşterilerimizle samimi, güven odaklı ve sürdürülebilir ilişkiler kurmaya özen gösteriyoruz. Gereksiz harcamaları en düşük seviyede tutarak, kaliteyi artırıp maliyeti düşürme politikasını benimsiyoruz..

VİZYONUMUZ

Kısa gelecekteki kurguladığımız, kusursuz resmimiz.

Ülkemizin çağdaşlaşma sürecinin bir parçası olarak uluslararası gelişmeleri takip edip yüksek teknolojili yazılım ve bilgi işlem çözümleri üretip, bilişim alanındaki gelişmelere katkıda bulunan, müşteri memnuniyeti esası ve kaliteli hizmet bilinciyle çalışarak Türkiye’nin en başarılı teknoloji firması olmaktır.

Sevibeleceğini

düşündüğümüz en son projelerimiz.